#LockdownKnockdown #ZoeBell #ScarlettJohansson

Bos Bitch Fight Challenge

Cameron Diaz, Margot Robbie, Scarlett Johansson ve daha fazla Hollywood oyuncusu, Instagram’da Boss Bitch Challenge’da etkileyici dövüş becerilerini gösterdi

Hollywood’un en ünlü aktrisleri yeni ve eğlenceli bir Instagram yarışmasında dövüş becerilerini gösteriyor!

Cameron Diaz , Scarlett Johansson , Margot Robbie ve Halle Berry , ünlü dublör Zoë Bell ile güçlerini birleştiren yıldızlardan sadece bazılarıydı ve her biri Instagram’da farklı bir dublör yaptılar.

#BossBitchFightChallenge Çok eğlenceli katılmak için @therealzoebell ‘ın

#BossBitchFightChallenge, Diaz, 47, Instagram yazdı “. “Bazı badass babes ile can sıkıntısı ile mücadele için eğlenceli bir yol!”. ”

Video, Uma Thurman’ın Kill Bill serisinde dublör ikilisi olan Bell ile ve Lucy Lawless’ın Xena: Warrior Princess’deki dublör ikilisi olan bir kitap okumaya çalışırken ve sıkıntıdan şikayet ederken kanepede uzanıyor.

“41 yaşındaki Bell Çok sıkıldım! Sadece arkadaşlarımla oynamak istiyorum!” diyor. Kitabı bir kenara attığında, “Bir dakika, arkadaşlarımla oynayabilirim!” Diyerek kameraya yaklaşıyor.

#BosBitchFightChallenge

#CameroonDiaz

#LockdownKnockdown #ZoeBell #ScarlettJohansson

source

7 thoughts on “Hollywood'un en ünlü aktrisleri yeni ve eğlenceli Boss Bitch Fight Challenge

  1. Lannn bunların amatör çekimi bile Hollywood filmi gibi 😂😂😂

  2. Domestic Violence in the USA ~ As a result of Domestic Violence 10,000,000 Women are ASSAULTED each year. As a result of Domestic Violence 1,500 Women are MURDERED each year (i imagine this figure to be much higher!, there's over 200 killed in Australia each year). When do you think you might start standing up for your Sister?, Auntie?, Neighbor?, Niece?, Work Mate?, Daughter?, Mother?, Friend?… now is the time to toughen up, quit it with the "don't want to interfere" excuse… only then will you be able to prevent some animal from harming a Woman (or child), and hopefully save them from being killed!… if you can't physically do it yourself get together with someone else (or others) and put a goddamn stop to it!!!

Comments are closed.